Kullanım Koşulları

 • Bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, kopyalamanız ve ya internet sitesine giriş yapmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.  

 • Modasor.com sitesinin kontrolü altında bulunmayan başka internet sitelerine yönlendirme ve ya bağlantı yapabilir. Modasor.com, bu sitelerin içerdikleri bağlantılardan ve sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir. Sitedeki linkler doğrultusunda alışveriş yapılması halinde, Modasor'un Tüketici Mevzuatı uyarınca veya satış ile ilgili olarak bu site kapsamında hiçbir konuda sorumluluğu bulunmamaktadır.  

 • Modasor.com'dan ulaştığınız ürünün bilgileri yasal olarak Modasor.com'u başllamamaktadır. Görüntülediğiniz ürünün tarafınızca kullanılması, Modasor ve sizin aranızda hiçbir hukuki bağlayıcılığa yol açmamaktadır. Görüntülediğiniz ürünü satın aldığınız ile ilgili, Modasor ve szin aranızda hiçbir satış sözleşmesi ya da başka bir sözleşme bulunmaz.  

 • Modasor.com'a üye olduğunuzda, site size ait bilgileri, ıpleri, dataları ve kişisel verileri kullanabilir, saklayabilir ve hatta işleyebilir. Sözleşmeyi kabul ettiğinizde bu verilerin işlenmesine onay vermiş sayılırsınız.  

 • Kullanıcı, Modasor tarafından kendisine gönderilen elektronik postalara onay vermektedir. Kullanıcılar diledikleri zaman, ileti almaktan vazgeçtiklerini siteye bildirebilir. Bunun için yapması gereken yalnızca Modasor'un iletişim bilgilerini kullanarak, ileti alımını durdurmasını talep etmesi olacaktır.  

 • Modasor, satıcıların ürünlerini istediği zaman kendi sitesinde indirim, fırsat ve outlet gibi özel alanlarda gösterebilirken, bu ürünleri istediği zaman bu alandan kaldırma hakkına sahiptir.  

 • Modasor.com sitesinin görünüm ve dizaynı, modasor markası, alan adı ve logo gibi modasor'a özel tüm materyallerin sahibidir ve yasal koruma altındadır. Bu internet sitesine ait hiçbir materyal, izin alınmadan yahut kaynak gösterilmeden, hiçbir şekilde, değiştirilemez, kopyalanamazçoğaltılamaz başka bir ada çevrilemez, postalanamaz, iletilemez ve dağıtılamaz. Bu internet sitesine ait hiçbir bilgi önceden izin alınmadan başka sitelerde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi takdirde izinsiz yapılan bu tip durumlarda gerekli hukuki ve cezai tüm işlemler kabul edilmiş olur.  

 • Modasor.com, istediği zaman bu sayfadaki bilgileri güncelleme ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. Bu madde etrafınca düşünülerek ve değerlendirilerek, kullanıcılara siteye her girdiklerinde kullanım koşulları okunması tavsiye edilmektedir.  

 • Kullanıcılar, modasor.com sitesinin verdiği hizmetten yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve sanat eserleri Kanunu, Sınai mülkiyet Kanunu hükmünde ve yasal düzenlemelere, modasor.com için yapılan her türlü yeni duyuru ve bildirimlere uymayı kabul etmiş sayılır. Eğer bu bildirimlere ve yasalar kapsamında konulan kurallara uymaz ise doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk kullanıcılara aittir.  

 • Modasor.com sitesinin amacının bir çok siteye tek bir alandan ulaşmak olduğu unutulmamalı ve bu sitelerdeki satılan ürünlerden, alışveriş yapılan siteden kaynaklı sorunlardan hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir ve bu tip durumlarda hatalı ve eksik alışverişlerde çıkan probleme müdahale etmemektedir.  

 • Modasor.com sitedeki bilgilerin çalınması dahilinde, işlemlerin kesintiye uğraması, ihmal, hata, hırsızlık, müşteri ile iletişimin kesilmesi, bilgisayar virüsü, kişisel verilerin kaybı gibi istenmeyen durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir.  

 • Kullanıcı bu sözleşmeyi okuyup onay verdiğinde burada sıralanmış olan maddeleri her türlü kabul etmiş olmaktadır. Kullanıcılar siteyi kullanırken burada yazılanlar doğrultusunda kullanmalı, aykırı bir durumda ise sitenin kullanım koşulları dahilinde kullanıcıya hukuki ve cezai işlem yapılabileceği belirtilmektedir. Kullanıcıların sözleşmeyi okumadan üyelik yapmamaları rica olunur.  

 • Kullanıcıların kendi kişisel bilgilerini, üye olurken verdikleri kullanıcı adı şifre veya e-posta adresi gibi üçüncü kişiler tarafından bilinmemesi gereken her türlü bilgiyi kimse ile paylaşmamaları, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasının kullanıcı için sonradan sorun teşkil edebileceği ve bu gibi durumlarda modasor.com'un bir sorumluluk kabul etmeyeceği unutulmamalıdır.  

Yeni Bir Hesap Oluştur ModaSor'da onlarca mağaza tek bir noktada, hemen bugün katılın.

Tekrardan Hoşgeldiniz Tekrardan Hoşgeldin! Şimdi sisteme giriş yap.

Henüz üye olmadınız mı ? , hemen üye olmak için tıklayın fırsatları ve kampanyaları kaçırmayın.